Przedstawiam test klawiatury Patriot Viper V770! Na wstępnie pragnę serdecznie podziękować firmie Patriot – Viper Gaming (za pośrednictwem Get It Done) za otrzymanie tego sprzętu.

Patriot Viper V770 RGB. Klawiatura dla graczy - Test/Recenzja.

Zachęcam do zobaczenia moich poprzednich testów sprzętów od firmy Patriot:

Specyfikacja:

  • Typ klawiatury: pełnowymiarowa,
  • Przełączniki: mechaniczne Kailh RED,
  • Podświetlenie: tak (RGB),
  • Połączenie z komputerem: USB 2.0 (2 złącza) 1,8 metra
  • Wymiary: 229 x 459 x 39 mm,
  • Masa: 1398 gramów,
  • Cena: około 500 zł.

 

Patriot Viper V770 RGB. Klawiatura dla graczy - Test/Recenzja.

Klawiatura została solidnie wykonana. Większość górnego panelu wykonana jest z aluminium. Z pozostałych stron zauważyć można tworzywo sztuczne. Jakość elementów jak i spasowanie jest na wysokim poziomie.

Przewód łączący klawiaturę z pecetem został wykonany solidnie. Na jego końcu znajdziemy dwa porty minijack 3,5 mm oraz dwa USB 2.0. Końcówki pokryte są złotą powłoką. Na spodzie znajdziemy dużo gumy, która zapobiega przemieszczaniu się naszego sprzętu na biurku.

Patriot Viper V770 RGB. Klawiatura dla graczy - Test/Recenzja.

Model ten wyposażony jest w magnetyczną podstawkę pod nadgarstki. Została ona także wyposażona w podświetlenie LED, którym można zarządzać przez program dostępny na stronie producenta. Podkładkę trzeba delikatnie poprzesuwać we wszystkich płaszczyznach, aby oświetlenie działało w poprawny sposób. Zastosowany materiał bardzo dokładnie przyciąga wszelkie zabrudzenia.

Z lewej strony znajdziemy port USB, który bardzo ułatwia pracę. Natomiast z prawej strony znajduje się port minijack 3,5 mm z możliwością użycia przejściówki na dwa porty.

Z lewej strony na górze otrzymujemy przyciski służące do sterowania podświetleniem. Z drugiej strony trzy przyciski oraz rolka służą do zarządzania mediami (start, pauza, stop, w lewo, w prawo, przewijanie, głośniej, ciszej, wyciszenie). Pokrycie ich gumą powoduje zbieranie się zabrudzeń.

Patriot Viper V770 RGB. Klawiatura dla graczy - Test/Recenzja.

Kolejnym bardzo praktycznym dodatkiem jest wysuwany uchwyt na telefon. Bez problemu pomieści duże telefony w każdej płaszczyźnie. Jedyny minus jest taki, że podczas wysuwania uchwytu należy unieść trochę klawiaturę.

Patriot Viper V770 RGB. Klawiatura dla graczy - Test/Recenzja.

Całe dostępne podświetlenie jest jednym z lepszych jakie widziałem. Mamy tutaj gigantyczne możliwości konfigurowania klawiatury. Dokładnie przedstawiłem to w materiale.

Na koniec mogę Wam z czystym sumieniem polecić klawiaturę Patriot Viper V770 RGB. Przełączniki pracują bardzo dobrze. Nie jest za głośna. Wygodna użytkowania jest na najwyższym poziomie. Dzięki aplikacji na stronie producenta możemy w łatwy sposób spersonalizować całą klawiaturę pod siebie. Nic tylko używać 🙂

[sc name=”patriotv770″]

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments