Przedstawiam test słuchawek Patriot Viper V361! Na wstępnie pragnę serdecznie podziękować firmie Patriot – Viper Gaming (za pośrednictwem Get It Done) za otrzymanie słuchawek. Możecie je zakupić tutaj. Ostatnio przeprowadziłem też test myszki Patriot Viper V551.

Gamingowy zestaw słuchawkowy dla gracza Patriot V361 z wirtualnym dźwiękiem przestrzennym 7.1 został zaprojektowany tak, aby zwiększać przyjemność płynącą z gier.

Całość otrzymujemy zapakowane w kartonie wraz z torbą, naklejkami oraz materiałowymi nausznikami (zapasowe, wymienne).

Słuchawki zostały wyposażone w mikrofon z wbudowaną redukcją szumów. Gdy mikrofon nie jest potrzebny można go łatwo schować w nauszniku, po czym automatycznie przechodzi on w tryb wyciszenia. Jakość jego jest na dobrym poziomie. Dla większej wygody użytkowania, panel sterowania głośnością i ustawieniami basów został umieszczony z tyłu nausznika.

Ultra Bass Response autorstwa firmy Patriot jest czymś cudownym. Jedno naciśnięcie przycisku polepsza jakość i głębię generowanych tonów niskich.

20200512 202814 scaled

Słuchawki świetnie dopasowują się do każdej głowy. Duża możliwość regulacji to ułatwia. Dzięki zastosowanej miarce możemy symetrycznie ustawić obie strony.

Słuchawki są wykonane z dobrych materiałów. Górna część od wewnętrznej strony pokryta jest skórą oraz miękką pianką. Dzięki temu prawie nie czujemy ich na głowie. Po obu stronach mamy podświetlenie LED. Niewątpliwe brak możliwości jego wyłączenia można zaliczyć na minus. Nauszniki wypełnione są gąbką oraz pokryte skórzanym materiałem. Możemy je wymienić na materiałowe dołączone do zestawu.

Otrzymujemy długi 2.2 m pleciony kabel pokryty złotą końcówka. Podłączenie słuchawek możliwe jest jedynie przez USB. Kabel podczas licznego zakładania oraz zdejmowania słuchawek się nie plącze.

Zapraszam Was serdecznie do zapoznania się z obszerną recenzją słuchawek, którą przedstawiłem na filmie. Na koniec od siebie mogę dodać, że jestem bardzo zadowolony z użytkowania tego sprzętu. Jakość dźwięku na wysokim poziomie. Basy dzięki Ultra Bass Response jeszcze bardziej potęgują przyjemne odczucia. Mikrofon działa bez zarzutów.

Słuchawki są na prawdę godne uwagi. Polecam każdemu szukającemu tanich i dobrych słuchawek. Możecie je zakupić tutaj.

Specyfikacja słuchawek Patriot Viper V361.

Budowa słuchawek Nauszne półotwarte
Średnica membrany
40 mm
Pasmo przenoszenia słuchawek 20 ~ 20000 Hz
Impedancja słuchawek 32 Om
Czułość słuchawek 110 dB
Charakterystyka mikrofonu Wielokierunkowy
Pasmo przenoszenia mikrofonu
100 ~ 10000 Hz
Czułość mikrofonu -38 dB
Złącze USB – 1 szt.
Długość kabla 2,2 m
Wysokość 220 mm
Szerokość 200 mm
Głębokość 80 mm
Waga 385 g
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments