Rywalizacja od lat jest sercem społeczności Overwatch i mamy długoterminowe plany, aby rozwijać ten tryb gry przez bardzo długi czas. Jesteśmy podekscytowani, że możemy podzielić się informacjami o usprawnieniach tego trybu w Overwatch 2, zaczynając od celów, które kierowały naszymi decyzjami. 

Zmiany Rywalizacji w Overwatch 2

Po pierwsze sezony powinny być ekscytujące i opowiadać swoje własne, wyjątkowe historie. Każdy z nich ma zabierać graczy na inną przygodę z nowymi bohaterami, mapami, trybami gry lub zmianami balansu. 

Po drugie uważamy, że przegrane mecze nie mogą być wyłącznie negatywnym doświadczeniem – zawodnicy powinni mieć poczucie, że robią postępy, a my chcemy dostarczyć im narzędzi potrzebnych do poprawy i awansowania w rangach.  

Po trzecie i ostatnie potrzebujemy ulepszonej Rywalizacji dla powracających graczy – z korzyścią zarówno dla nich, jak i ich sojuszników z drużyny. 

Zmiany Rywalizacji w Overwatch 2 1 

Zajrzyj na nasz wpis na blogu dotyczący Rywalizacji 2.0 i dowiedz się więcej o naszych planach, dzięki którym rywalizacja będzie przyjemna i uczciwa. 

W tym tygodniu, poza Rywalizacją 2.0, podzieliliśmy się również informacjami na temat Matrycy Obronnej, która ma pomóc chronić integralność rozgrywki i promować pozytywne zachowanie w Overwatch 2. Następnie opublikowaliśmy listę kontrolną, która pomoże zarówno nowym, jak i obecnym graczom przygotować się do premiery Overwatch 2 4 października 4 o 21:00 czasu polskiego! 

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments