Wyrusz w podróż na Kontynent… w Łodzi!

Netflix zaprasza fanów Wiedźmina na wspólną celebrację.

Wiedźmin Fest z udziałem gwiazd uniwersum już 24 i 25 czerwca w łódzkim EC1.

Podczas weekendu pełnego atrakcji entuzjaści przygód Geralta z Rivii przedpremierowo zobaczą pierwsze odcinki najnowszego sezonu serialu Netflix.

Już 24 i 25 czerwca 2023 r. przybywający z Polski i zagranicy fani uniwersum Wiedźmina spotkają się w łódzkim EC1, by wspólnie świętować kolejny rozdział sagi z Kontynentu.

Z okazji premiery 3. sezonu Wiedźmina Netflix zaprasza do Łodzi, miasta z którego pochodzi Andrzej Sapkowski, autor przygód Geralta z Rivii. Podczas Wiedźmin Fest, po raz pierwszy na świecie, fani zobaczą przedpremierowo odcinki otwierające najnowszy sezon serialu Netflix, wejdą w świat atrakcji inspirowanych historią z Kontynentu i spotkają gwiazdy uniwersum Wiedźmina. Bilety na wydarzenie można zdobyć biorąc udział w konkursie na stronie: probawiedzmina.pl

WIEDŹMIN FEST: wydarzenie celebrujące fenomen Wiedźmina, podczas którego entuzjaści i ciekawi historii bohaterów z Kontynentu uczestnicy, za sprawą różnorodnych aktywacji inspirowanych przygodami Geralta z Rivii przeniosą się do pełnego magii wiedźmińskiego świata. To szansa, aby spotkać gwiazdy uniwersum oraz zobaczyć przedpremierowo pierwsze odcinki najnowszego sezonu serialu Netflix. Więcej niespodzianek i informacji o wydarzeniu wkrótce!

Kiedy: 24-25 czerwca 2023 r.

Gdzie: EC1, Łódź (Targowa 1/3, 90-022 Łódź)

Bilety: wejdź na stronę probawiedzmina.pl Otwórz portal i wygraj podwójne zaproszenie na Wiedźmin Fest.

O 3. sezonie Wiedźmina:

Podczas gdy władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu usiłują schwytać Ciri, Geralt wywozi ją z Cintry, by chronić swoją na nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy jej zagrażają. Yennefer, której powierzono szkolenie Ciri, prowadzi ich do chronionej twierdzy w Aretuzie, gdzie ma nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej o niezwykłych mocach drzemiących w dziewczynie. Okazuje się jednak, że trafiają w sam środek konfliktu pełnego skorumpowanej polityki, czarnej magii i nikczemności. Muszą walczyć i postawić wszystko na jedną kartę – lub ryzykować, że stracą siebie na zawsze.

PREMIERA: Część 1: 29 czerwca, część 2: 27 lipca

ODCINKI: 8

LOKALIZACJE: Longcross Film Studios, a także wiele lokalizacji w Anglii, Walii, Chorwacji, Słowenii, we Włoszech i Maroku.

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments