VIPER GAMING by PATRIOT prezentuje nowe, szybsze moduły pamięci VIPER 4 BLACKOUT.

Viper 4 Blackout G web

Szybkie 16 GB (2×8 GB) zestawy dostępne w wersjach 4133 MHz, 4266 MHz i 4400 MHz, by spełnić wymagania entuzjastów.

VIPER GAMING by PATRIOT™, marka firmy Patriot, globalnego lidera w zakresie wydajnych pamięci, dysków SSD i nośników danych flash, przedstawia nowe 16 GB moduły pamięci RAM dostępne w prędkościach od 4133 MHz do 4400 MHz. VIPER 4 BLACKOUT zaprojektowano w celu maksymalizacji potencjału komputerów użytkowników, zarówno hardcorowych graczy, jak i tych zajmujących się przetwarzaniem wideo.

Pamięci VIPER 4 BLACKOUT cieszą się powszechnym uznaniem wśród entuzjastów, gdyż pozwalają wycisnąć z budowanych zestawów wszystkie soki, zarówno jeśli chodzi o wydajność, jak i stylowy wygląd – wystarczy spojrzeć na ten przyciągający wzrok radiator. Te wysokowydajne 16 GB moduły, dostępne teraz w wersjach 4133 MHz, 4266 MHz i 4400 MHz, stworzono z myślą o dostarczeniu szybkich pamięci DRAM DDR4 o niezwykłej stabilności i kompatybilności w ramach najnowszych platform Intela i AMD. VIPER 4 BLACKOUT produkowane są w oparciu o rygorystycznie testowane kości i 10-warstwowe laminaty w celu zapewnienia możliwie najwyższej jakości.   

Każdy moduł zabezpieczony jest przez radiator wykonany z aluminium klasy militarnej z zaawansowanym układem grzebienia na szczycie, co przekłada się na efektywniejsze chłodzenie pamięci. 

„Hardcorowi gracze i overclockerzy zachęcili nas, by pójść jeszcze dalej z wielokrotnie nagradzaną serią VIPER 4 BLACKOUT i wyrazili zainteresowanie jeszcze wyższymi taktowaniami modułów. Zawsze wierzyliśmy, że wydajność i prędkość nic nie znaczą bez odpowiedniej stabilność i niezawodności” – stwierdził Roger Shinmoto, wiceprezes VIPER GAMING by PATRIOT.

VIPER GAMING by PATRIOT prezentuje nowe, szybsze moduły pamięci VIPER 4 BLACKOUT

Oferowane wraz z dożywotnią gwarancją producencką 16 GB (2×8 GB) moduły VIPER 4 BLACKOUT dostępne są już u partnerów marki Patriot.     

Cena SRP na dziś 09.09.2020 USD z VAT, kurs 3,78 PLN

PVB416G440C8K  150 USD ~ 567 PLN

PVB416G426C8K  142 USD ~ 536 PLN

PVB416G413C8K  132 USD ~ 499 PLN

Cechy:     

  • Seria: VIPER 4 BLACKOUT     
  • Pojemność: 16 GB (2×8 GB)
  • Kompatybilność: Najnowsze platformy AMD i Intela     
  • Funkcje OC: Wsparcie dla XMP 2.0 do automatycznego podkręcania 
  • Aluminiowy radiator
  • Dożywotnia gwarancja

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat pamięci VIPER 4 BLACKOUT, zajrzyjcie TUTAJ.

Patriot Viper Gaming

Patriot Memory to amerykańska firma, która od 1985 roku zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą wysokiej jakości podzespołów komputerowych, w tym wysokowydajnych pamięci VIPER, niezawodnych i szybkich dysków SSD czy innych nośników danych, jak pamięci USB oraz karty flashowe. Idąc z duchem czasu oraz rosnącą popularnością e-sportu i gamingu Patriot stworzył w ostatnim czasie także własną markę peryferiów gamingowych VIPER GAMING. Więcej informacji na stronach www.patriotmemory.com oraz http://viper.patriotmemory.com.

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments