Oparty na bestsellerowej książce Stanisława Lema pod tym samym tytułem, The Invincible łączy rozległe kosmiczne widoki z retro-futurystycznym i atompunkowym designem i estetyką. The Invincible zadebiutuje na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S 6 listopada 2023 r. Gra – stworzona przez polskie studio Starward Industries – zostanie wydana przez 11 bit studios.

The Invincible z data premiery 1

11 bit studios i Starward Industries nie mogą się doczekać, aż gracze na całym świecie dowiedzą się, co czeka ich w kosmicznym rejsie na Regis III. Jako gra science-fiction z porywającą narracją, The Invincible sprawi, że gracze zastanowią się nad służnością dążenia ludzkości do podboju kosmosu i uświadomią sobie, że nie wszystko i wszędzie jest dla nas.

W The Invincible gracze wcielają się w Yasnę, astrobiolog o ciętym języku, zmuszoną – w obliczu złego obrotu spraw, jaki przybiera misja na niezbadaną planetę Regis III – do poszukiwania swojej załogi i sprowadzenia jej członków „żywych lub martwych”. Regis III z pozoru może się wydawać niezamieszkany, ale to nie znaczy, że odwiedzający go ludzie mogą czuć się tu jak niepokonani władcy. Filozoficzny charakter wydarzeń na Regis III sprawi, że Yasna na zawsze zakwestionuje skalę ludzkich ambicji.

Trailer The Invincible 

Oprócz ujawnienia daty premiery, 11 bit studios ma przyjemność ogłosić, że The Invincible będzie prezentowany podczas tegorocznych targów gamescom. Od 23 do 27 sierpnia w Kolonii w Niemczech gracze będą mogli wypróbować wersję demonstracyjną gry i zobaczyć mistrzowsko zmontowany przez firmę AMD komputer PC nawiązujący do gry, który będzie można obejrzeć na stoisku 11 studiów B028 w hali 10.1.

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments