The Invincible Demo jest dostępne od dziś do 11 maja 2023 r. na Steam. Gra jest oparta o prozę Lema, tworzona przez krakowskie Starward Industries.

Jeśli gatunek science-fiction nas czegoś nauczył, to tego, że celem każdej misji międzyplanetarnej jest odkrycie czegoś nowego. Kierując się więc duchem eksploratora, zarówno zespół wydawniczy 11 bit studios, jak i studio Starward Industries, postanowili dać graczom możliwość odkrycia The Invincible – narracyjnej przygody w klimacie science-fiction, która pojawi się na PC i konsolach obecnej generacji jeszcze w tym roku.

Odwiedź Regis III po raz pierwszy podczas festiwalu LudoNarraCon 2023 na platformie Steam i sprawdź tę oraz inne nastawione na snucie fabuły gry, transmisje na żywo i panele dyskusyjne. Na Regis III wylądujesz jako Yasna, wysoce wykwalifikowana astrobiolog wysłana z naukową misją zgłębiania tajemnic planety. Chociaż na pierwszy rzut oka wszystko na Regis III wydaje się spokojne, nie możesz pozwolić, aby idylliczne widoki przyćmiły twe zmysły. Sprawy bowiem bardzo szybko mogą wymknąć się spod kontroli i Yasna będzie zmuszona przekonać się, że być może nie wszędzie wszystko jest dla nas i być może gatunek ludzki niekoniecznie stanowi szczyt ewolucji.

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments