W miniony weekend Strażnicy z całego świata powrócili do pierwszego najazdu w historii Destiny: Szklanego Skarbca w Destiny 2. W tym dostępnym za darmo dla wszystkich graczy najeździe Strażnicy mogą powrócić w głębiny Wenus, aby odnaleźć drogę w załamaniach przestrzeni i czasu i zniszczyć Atheona, Konfluks Czasu, nim stanie się zagrożeniem nie do powstrzymania.

Tegoroczny wyścig w najeździe Szklany Skarbiec okazał się porywającą pogonią za tytułem Pierwszych na Świecie. Gratulujemy drużynie Elysium, która jako pierwsza na świecie odniosła zwycięstwo w powracającym najeździe, jednocześnie kończąc wymagające Triumfy!

Szklany Skarbiec (Volt of Glass) w Destiny 2

Najazdy w Destiny 2 stanowią najdoskonalszą formę celebracji współpracy zespołowej i osiągnięć, podczas której Strażnicy poddają próbie zarówno zdolność do współdziałania w grupie, jak i własne umiejętności, grając w sześcioosobowych drużynach. Zwieńczeniem tego sprawdzianu są wspaniałe nagrody, w tym Mitoklasta Weksów (egzotyczny karabin fuzyjny), odświeżone przedmioty legendarne, pancerze i nie tylko.

Szklany Skarbiec (Volt of Glass) w Destiny 2

Nie czekaj z dołączeniem: W ramach Nagród Bungie Strażnicy, którzy wcześnie ukończą najazd, odblokują możliwość wyboru ekskluzywnych przedmiotów w sklepie Bungie.

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments