Słuchawki Toron 301 to, tuż obok GENESIS Toron 531, drugi przedstawiciel nowej serii słuchawek. Charakterystyka brzmieniowa GENESIS Toron 301 przypomina lekkie “V”, które występuje także w GENESIS Toron 531. Słuchawki te mają jednak względem swojego starszego brata wyczuwalnie wyraźniejszy bas. Pomagają temu 53-milimetrowe przetworniki o częstotliwości w zakresie 20 – 20 000 Hz.

Słuchawki GENESIS Toron 301

Słuchawki wyposażono w złącze Jack 3.5mm 4-polowy (TRRS) o długości 100 cm. Dodatkowo, w zestawie znajduje się przedłużacz kabla (150 cm) z rozgałęźnikiem na dwa wtyki 3-polowe (TRS). GENESIS Toron 301 jest więc multiplatformowym sprzętem, który w prosty sposób można podłączyć do komputera, konsoli, smartfona oraz wszystkich innych urządzeń wyposażonych w złącze Jack 3,5 mm.

Słuchawki GENESIS Toron 301

GENESIS Toron 301 umożliwia swobodną komunikację dzięki czułemu mikrofonowi o paśmie przenoszenia w zakresie 50 – 10 000 Hz. Jeśli natomiast na co dzień korzystamy z zewnętrznego mikrofonu, bez problemu możemy odpiąć ten dołączony do zestawu. Głośność słuchawek regulowana jest bezpośrednio na muszli, gdzie znajduje się również wyłącznik mikrofonu.

Słuchawki GENESIS Toron 301

Słuchawki wyposażone zostały w standardowe nauszniki z ekoskóry. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby uatrakcyjnić swój zestaw, korzystając z GENESIS Toron EP01 oraz EP02 – wymiennych padów, które wpłyną nie tylko na zwiększenie komfortu użytkowania, ale i pozwolą jeszcze lepiej dopasować dźwięk do swoich preferencji.

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments