Słuchawki wokółuszne Genesis Neon 613 to najnowszy model z serii podświetlanych zestawów słuchawkowych dedykowanych graczom. Wyróżniają się dynamicznym dźwiękiem stereo, wygodnym pałąkiem i nausznikami oraz subtelnym podświetleniem. Słuchawki sprawdzą się zarówno podczas rozrywki, jak i w trakcie pracy.

Za wysoką jakość odwzorowania dźwięku odpowiadają w modelu Neon 613 duże przetworniki stereofoniczne 50 mm, oferujące szerokie pasmo przenoszenia w zakresie 20 – 20 000 Hz. Charakterystyka brzmieniowa typu „V” eksponuje tony niskie oraz wysokie, zapewniając z jednej strony mocny, dynamiczny bas i wyraźne soprany z drugiej. Dzięki temu np. kroki innych graczy, dźwięki przeładowania, efekty eksplozji będą doskonale słyszalne, co pomoże zlokalizować przeciwników i zapewni głęboką immersję w grach. Scena dźwiękowa jest przestronna i otwarta, a głosy rozmówców odwzorowane z dużą wiernością. Zastosowany mikrofon pojemnościowy o paśmie przenoszenia od 10 do 10 000 Hz zapewnia dobrą komunikację, zbierając precyzyjnie dźwięk z całego otoczenia. Krótki, regulowany wysięgnik wyposażony jest w czerwoną diodę, sygnalizującą wyciszenie mikrofonu.

Genesis Neon 613 to słuchawki wokółuszne, charakteryzujące się dużymi i bardzo miękkimi nausznikami z ekoskóry oraz lekkim, elastycznym pałąkiem. Słuchawki zapewniają komfort nawet podczas wielogodzinnych sesji gamingowych lub spotkań online. Łatwość sterowania zapewnia zarówno pokrętło regulacji głośności umieszczone na lewej słuchawce, jak i przyciski wyciszenia mikrofonu oraz włączenia/wyłączenia podświetlenia. Wszystkie te elementy umieszczone zostały na lekkim kontrolerze znajdującym się na trwałym przewodzie typu paracord. Sam przewód, mający długość 2,2 m, oraz dołączony rozdzielacz mini-jack pozwalają na wygodne podłączenie słuchawek do laptopa, komputera PC, kontrolera konsoli lub smartfona. Zasilanie podświetlenia odbywa się za pomocą końcówki .

Najważniejsze cechy:

• przetworniki 50 mm, zapewniające dynamiczny bas i wyraźne wysokie tony
• pasmo przenoszenia słuchawek w zakresie 20 – 20 000 Hz
• pasmo przenoszenia mikrofonu w zakresie 10 – 10 000 Hz
• mikrofon pojemnościowy zbierający ze wszystkich kierunków
• dedykowany kontroler z funkcją wyciszania mikrofonu i wyłączania podświetlenia
• sygnalizacja stanu mikrofonu
• pokrętło regulacji głośności z tyłu lewej słuchawki
• wygodny, lekki pałąk i duże wokółuszne nauszniki z eko-skóry
• subtelne podświetlenieSubscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments