Moi Drodzy przedstawiam Wam grę Robothorium! Otrzymałem klucz do gry od Goblinz Studio dzięki temu będę mógł niedługo Wam przedstawić moje wrażenia z rozgrywki. Premiera gry nastąpi 31.01.2019 r. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z grą na oficjalnej stronie.

Thank You Goblinz Studio for the key 😍.

Poniżej przedstawiam zwiastun oraz krótki opis:

Robothorium: Rogue-Like RPG to gra roguelike z elementami RPG. Robothorium: Rogue-Like RPG, którą pobierzemy z platformy Steam, przedstawia alternatywną wizję ziemi, gdzie za sprawą innowacyjnego źródła energii thorium, korporacja BreakTeach produkuje niezliczone ilości robotów. Po wielu latach wykorzystywania roboty mówią dość i rozpoczynają się protesty w obronie ich praw. Niestety pokojowe manifestacje przekształcają się w zamieszki, a to nie pozostanie bez odpowiedzi ze strony ludzi. Rozpoczyna się ofensywa i polowanie na zbuntowane roboty po całej planecie.

Gracz wciela się w najnowszej generacji sztuczną inteligencję, która ma zamiar przeciwdziałać chaosowi i zapewnić robotą normalną przyszłość. Po miesiącach wzajemnych walk o terytorium, niektóre grupy rebeliantów przyłączają się. Ale to dopiero początek do rewolucji robotów, bo po drodze czeka nas jeszcze przeprawa z cyborgami, ludźmi i innymi robotami.

RobothoriumRobothorium: Rogue-Like RPG stawia na unikalność każdej rozgrywki, dlatego też nasze wyboru będą miały wpływ na generowanie losowe, następne misje oraz na relacje z pięcioma frakcjami występującymi w grze.

Do naszej dyspozycji mamy 10 klas robotów, które w odpowiednim zespole mogą działać lepiej niż samotnie. Na graczy czeka przygotowana kampania dla pojedynczego gracza oraz pojedynki z innymi graczami, gdzie musimy być gotowi na atak o każdej porze dnia i nocy, co ułatwi nam możliwość przygotowania programu dla SI robotów.

Goblinz Studio:

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments