PIZZA CONNECTION 3 EDYCJA DAY ONE ZAWIERA DODATKOWO:

  • CD ZE ŚCIEŻKĄ DŹWIĘKOWĄ
  • MAGNES NA LODÓWKĘ
  • PLAKAT

Grę można kupić w sklepie konsoleigry.pl – link poniżej

Ten tytuł na pewno wyląduję w mojej kolekcji! Tym bardziej że PIZZA CONNECTION 2, która została wydana w 2001 była jedną z gier mojego dzieciństwa <3 Już nie mogę się doczekać.

Pizza Connection 3 to wydana na PC Windows strategia ekonomiczna autorstwa studia Gentymad. Jest to kolejna odsłona cyklu, na który składają się gry Pizza Syndicate z 1999 roku i wydane rok później Pizza Connection 2. Na niektórych rynkach cykl znany był dawniej na jako Fast Food Tycoon.

Produkcja oparta została na tych samych rozwiązaniach co poprzednie części. Wcielamy się więc we właściciela nowo otwartej małej pizzerii i naszym zadaniem jest przeobrażenie skromnego biznesu w wielką sieć restauracji, posiadającą lokale na całym świecie.

Wydane na PC Windows Pizza Connection 3 to strategia ekonomiczna, w której musimy dbać zarówno o stronę biznesową przedsięwzięcia, jak i wymyślać własne dania. Gra oferuje kreator pizz, pozwalający nam swobodnie komponować nowe warianty z wykorzystaniem ponad 75 składników. Podczas zabawy konieczne jest zarządzanie restauracjami oraz pracownikami, dekorowanie lokali, inwestowanie w analizy rynkowe oraz marketing. Zgodnie z tradycjami serii, nie jesteśmy ograniczeni do uczciwej konkurencji. Przydatnymi metodami walki z rywalami okażą się m.in. łapówki oraz sabotaż.

Pizza Connection 3 oferuje obszerną kampanię dla pojedynczego gracza, w której zaczynamy na ulicach Rzymu, aby w trakcie dwunastu misji podbić rynki m.in. w Berlinie, Waszyngtonie i Sydney. Jak na strategię ekonomiczną przystało, nie zabrakło także trybu swobodnego, w którym sami ustalamy paramenty startowe, takie jak miasto z pierwszą restauracją, konkurencję oraz wiele innych warunków wpływających na rozgrywkę.

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments