Firma Sony Interactive Entertainment ma przyjemność ogłosić zupełnie nowy program lojalnościowy – PlayStation Stars – dzięki któremu gracze będą mogli zdobywać nagrody i przedmioty kolekcjonerskie poprzez grę na swoich konsolach.

Program lojalnościowy PlayStation Stars

PlayStation Stars to zupełnie nowy program lojalnościowy przygotowany specjalnie z myślą o graczach. Każdy posiadacz konsoli PlayStation będzie mógł wziąć w nim udział za darmo i zdobywać nagrody poprzez uczestnictwo w wielu kampaniach i aktywnościach. Zdobycie niektórych nagród będzie wymagało jedynie zagrania w dowolną grę w danym miesiącu. Z kolei inne nagrody wiązać się będą z większym wyzwaniem i będą wymagały wygrywania w turniejach, zdobywania konkretnych trofeów czy bycia pierwszym graczem, który zdobędzie platynowe trofeum w nowej grze w swoim regionie.

Każdy z użytkowników będzie miał szanse zebrać punkty, które następnie mogą zostać wymienione na fundusze w portfelu PSN, wybrane produkty w PlayStation Store czy nawet cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie – nowy rodzaj nagród, który niedługo będzie dostępny na konsolach PlayStation.

Program PlayStation Stars zadebiutuje jeszcze w tym roku. Szczegółowe informacje dotyczące programu są dostępne pod tym linkiem.

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments