Myszka GENESIS Zircon XIII oferuje możliwość wymiany przełączników przycisków głównych bez lutowania (gniazda hot–swap), montażu sprężyn do zmiany ich siły nacisku (15g/25g), a nawet regulacji skoku (0,4/0,5/0,6/0,7 mm) dzięki dołączonym dystansom.

Wymienny panel grzbietu urządzenia pozwala też na regulację kształtu bryły. Dzięki temu
możliwe staje się precyzyjne dopasowanie urządzenia do rodzaju używanego chwytu.
Podobnie ze stabilnością – każdy użytkownik może wpłynąć na nią dzięki dołączonym do
zestawu gripom zwiększającym komfort. Wystarczy jedynie nakleić je na wybrane elementy
myszy.

Myszka GENESIS ZIRCON XIII

Zaimplementowany we wnętrzu GENESIS Zircon XIII czujnik Pixart PAW3395 to jeden z najlepszych sensorów optycznych na świecie, wyróżniający się pełną sprawnością nawet przy bardzo szybkich przesunięciach (16,51 m/s) i przyspieszeniach rzędu 50G. Co ważne – jednostkę tę wyróżnia technika Motion – Sync. Dzięki niej wysyłanie danych o położeniu myszy do komputera jest w pełni zsynchronizowane z ich odbiorem. To z kolei zapewnia nie tylko gładszy ruch, ale i większą skuteczność rejestracji każdego, nawet najdrobniejszego przesunięcia czy też akcji.

Myszka GENESIS ZIRCON XIII

Model ten wyposażony został w większy akumulator, zdolny zapewnić nawet do 100
godzin rozgrywki. Osoby chcące korzystać z przewodowego połączenia również znajdą coś dla siebie. Model GENESIS Zircon XIII można podłączyć do komputera dołączonym przewodem Paracord z końcówkami USB-C i USB Typu A.

Myszka GENESIS ZIRCON XIII

We wnętrzu GENESIS Zircon XIII znalazły się najwyższej jakości podzespoły zdolne zapewnić bezproblemową rozgrywkę przez długi czas. Należą do nich przełączniki przycisków głównych (Kailh 8.0 o wytrzymałości 8 mln kliknięć) oraz solidny enkoder TTC Gold.

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments