MSI prezentuje MAG 323UPF 32-calowy monitor do gier z panelem Rapid IPS.

Nowy monitor z militarnej serii MAG, będącej symbolem trwałości i wytrzymałości. MAG 323UPF obsługuje rozdzielczość 4K, czyli aż do 3840 × 2160 pikseli, co w połączeniu z proporcjami 16:9 pozwala cieszyć się szerszą sceną i bardziej immersyjnymi doznaniami. Nie bez znaczenia jest tu również najwyższa jakość obrazu, bo monitor otrzymał certyfikat VESA DisplayHDR 600, poświadczający obsługę technologii HDR, która pozwala uzyskać obraz o większej ilości szczegółów i szerszej gamie kolorów w porównaniu z tradycyjnymi monitorami.

Matryca Rapid IPS zapewnia ultraszybki 1-milisekundowy czas reakcji GTG, co znacząco ogranicza efekt rozmycia obrazu, a krystalicznie czysty obraz zapewnia przewagę nad przeciwnikami, dzięki czemu gracze mogą precyzyjnie reagować w dynamicznych sytuacjach. Szczególnie w szybkich tytułach z gatunku FPS, ale i wszędzie tam, gdzie liczy się błyskawiczna reakcja.

W ramach pakietu Game Assistance monitor zapewnia także wiele funkcji dedykowanych graczom, w tym inteligentny celownik ekranowy, który automatycznie zmienia kolor, by zawsze był widoczny, Optix Scope, czyli wbudowaną lunetę celowniczą czy System Night Vision, który ułatwia dostrzeżenie postaci kryjących się w ciemnościach.

MSI MAG 323UPF zapewnia również ergonomiczną podstawę, która pozwala dostosować pozycję ekranu do naszych potrzeb oraz szeroki wybór portów, w tym HDMI 2.1, hub z trzema USB typu A i USB typu C z ładowaniem o mocy do 90 W.

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments