Dzięki wyd. Powergraph w naszych rękach przedpremierowo pojawiła się książka autorstwa Rafała Kosika Cyberpunk 2077 Bez przypadku. Powieść ta będzie mieć premierę 9 sierpnia 2023 r.

Powieść osadzona jest w uniwersum bestsellerowej gry Cyberpunk 2077, stworzonej przez polskie studio CD PROJEKT RED. Na całym świecie sprzedano jej już ponad 20 milionów egzemplarzy. Rafał Kosik, który pracował nad scenariuszem obsypanego nagrodami serialu Cyberpunk: Edgerunners, w najnowszej powieści wraca do uniwersum Cyberpunka 2077.Książka Cyberpunk 2077 Bez przypadkuSzóstka nieudaczników, na pozór zwykłych ludzi, zostaje zaszantażowana i zmuszona do
przeprowadzenia napadu niemożliwego. Nie znają się nawzajem, nie wiedzą, co mają ukraść. Powoli odkrywamy, kim tak naprawdę są: były żołnierz, tancerka z nocnego baru, korposka negocjatorka, sześciopalczasty chirurg, marzący o życiu gangstera urzędnik i nastoletni nerd. To początek opowieści zanurzonej w mroku złych dzielnic i w jasnych światłach luksusowych wieżowców. Gang z Przypadku wchodzi w trzewia Night City i staje przeciwko brutalnym przestępcom o ciałach zmodyfikowanych wszczepami, przeciwko bezwzględnym korporacjom i skorumpowanej policji.

Cyberpunk 2077 Bez przypadku to turnpager, pełen zwrotów akcji thriller SF. Rafał Kosik miesza cyberpunk z romansem i sensacją. Zabiera nas do przyszłości, w której zacierają się granice pomiędzy człowiekiem a technologią.
Porusza najgorętsze dziś tematy: niebezpieczeństw ze strony sztucznej inteligencji, ucieczki od rzeczywistości w światy wirtualne, eksploracji granic ludzkiego poznania. Rafał Kosik pokazuje, że w świecie zdominowanym przez technologie, zagrożonym wojną i katastrofą ekologiczną w ludziach wciąż drzemie wielka potrzeba bliskości i miłości.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments