Chcesz wydajny komputer a nie masz dużego budżetu? Dobrze trafiłeś. Zaprezentuję tutaj komputer za 2100 zł.

Obliczając koszt sugerowałem się cenami ze sklepu morele.net. Pamiętajcie wiele popularnych sklepów ma bardzo zawyżone ceny. Pod każdym produktem znajduje się link z porównywarką cen abyście mogli wybrać najlepszą ofertę z rożnych sklepów.

Można dzięki temu obniżyć sporo koszt naszego zestawu. Moim zdaniem lepiej kupić z różnych sklepów i zaoszczędzić np 150 zł.

Komputer za 2100 zł przedstawia się następująco:

Dodatkową kwestią pozostaje napęd optyczny, którego nie ma w zestawie. Nie dodałem, ponieważ mało osób go używa i to jest bardziej indywidualna sprawa. Cena takiego napędu to 50zł

Cena powyższego zestawu w sklepie morele.net wynosi: 2100,00 zł cena zależy od wybranego sklepu.

Mamy w tym zestawie dysk HDD, a co z SSD? Dodając taki dysk do powyższego zestawu będziemy zmuszeni przekroczyć nasz budżet. Ja osobiście nie wyobrażam sobie używania komputera bez dysku SSD, który znacząco poprawia szybkość komputera i programów na nim zainstalowanych. Kto nie miał jeszcze z nim styczności serdecznie polecam. Poniżej link do dysku, który na pewno przypadnie Wam do gustu.

Proponowany dysk:

Dysk SSD – ADATA SU800 128GB SATA3 (ASU800SS-128GT-C) – 185,00 zł

Moim zdaniem warto dokupić dodatkowe chłodzenie. Koszt takiego chłodzenia to 60-150zł, wtedy bardzo minimalnie przekroczymy nasz budżet.

Proponowane chłodzenie:

Potrzebujesz lepszego komputera? Sprawdź zestaw za 2600 zł – Link

Masz jakiś zestaw? Chcesz aby go umieścił na stronie? Wyślij mi całą specyfikację lub koszyk ze sklepu morele na mój adres – kontakt@grywalnie.pl

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments