Klawiatura GENESIS Thor 230 TKL Wireless to dopracowana, w pełni autorska konstrukcja, która dzięki wielu funkcjonalnym rozwiązaniom (potrójny tryb komunikacji bezprzewodowej, 3-pinowe gniazda hot swap, wysokiej jakości nasmarowane stabilizatory oraz system tłumienia hałasu) stanowi jeden z najlepszych wyborów dla osób ceniących ciszę i przewodową jakość bez kabla w kwocie do 300 zł.

To pierwsza klawiatura marki korzystająca z zupełnie nowego połączenia RapidSpeed™ Wireless, oferującego błyskawiczny przesył danych bez zakłóceń. Co więcej, dzięki dodatkowym sposobom łączności (BT, USB), model ten można z łatwością podłączyć do wielu urządzeń jednocześnie i przełączać się między nimi prostą kombinacją klawiszy. O wielogodzinną, nieprzerwaną rozgrywkę zadba z kolei akumulator 3000 mAh oraz funkcja Play&Charge, która umożliwia ładowanie i użytkowanie klawiatury w tym samym momencie.

Klawiatura GENESIS Thor 230 TKL Wireless

GENESIS Thor 230 TKL Wireless to również pierwszy model marki wyposażony w ciche
przełączniki dotykowe Outemu Silent Lemon. To w pełni uniwersalne mechanizmy o
nieliniowej charakterystyce działania, które pomimo dużych podobieństw do brązowych
odpowiedników są w stanie zagwarantować bardzo ciche działanie. Dodatkowo model ten – podobnie jak przewodowy odpowiednik – wyposażono w piankę umieszczoną między płytką drukowaną (PCB) a płytą klawiatury. Pochłania ona drgania i tłumi dźwięki wywołane mocnymi uderzeniami w klawisze. Co więcej, system wyciszenia na plate-mount i nasadce sprawia, że klawisz spacji również jest cichszy i to aż o 40% niż standardowe spacje w klawiaturach mechanicznych.

Klawiatura GENESIS Thor 230 TKL Wireless

Klawiatura będzie dostępna w wersji z mechanizmami liniowymi Outemu Red oraz dotykowymi przełącznikami Outemu Panda. Thor 230 TKL Wireless umożliwi bezproblemową obsługę nie tylko komputerów, ale i konsol PS5, PS4, Xbox Series X | S, oraz Xbox One X | S.

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments