iiyama partnerem technologicznym Iron Harvest w Polsce! Konkurs dla kreatywnych oraz zestaw monitor G-Master + gra w korzystnej cenie!

Firma iiyama poinformowała, że jest wyłącznym partnerem technologicznym na rynku polskim wydawanej przez Koch Media gry strategicznej Iron Harvest, czyli jednego z najbardziej wyczekiwanych tytułów tego lata.

Iron Harvest konkurs! Monitor iiyama, gra, figurki, koszulki, soundtracki!

Iron Harvest to strategia czasu rzeczywistego (RTS) rozgrywająca się w alternatywnej rzeczywistości 1920+ tuż po zakończeniu Wielkiej Wojny. Gra jest inspirowana niezwykłą twórczością polskiego artysty Jakuba Różalskiego, który powołał do życia wyjątkowe dieselpunkowe uniwersum. Jego malarski projekt 1920+ łączy motywy codziennego życia wsi z wojennym krajobrazem, gdzie po polu bitwy kroczą ogromne mechy. Produkcja studia KING Art zapowiada się niezwykle ciekawie i dla fanów gatunku jest to pozycja obowiązkowa. A że iiyama zawsze mierzy wysoko, to z okazji zbliżającej się premiery Iron Harvest producent zdecydował się na partnerstwo technologiczne z wydawcą gry, firmą Koch Media.

Partnerstwo iiyama i Iron Harvest to także mnóstwo ciekawych akcji dla fanów gier organizowanych wraz z wydawcą, Koch Media.

Już w czwartek 27 sierpnia, rusza konkurs. Jego uczestnicy mogą samodzielnie zaprojektować swój monitor, personalizując jego wygląd za pomocą dedykowanej aplikacji dostępnej na stronie www https://gmaster.iiyama.com/iron-harvest/ w taki sposób, by nawiązywał on do gry Iron Harvest. Zwycięzca otrzyma jedyną w swoim rodzaju nagrodę – gamingowy monitor G-Master GB2760QSU Red Eagle oklejony na wzór własnego projektu Iron Harvest. Co istotne, szansę na wygraną ma praktycznie każdy – przygotowując swój projekt można skorzystać z dowolnego programu graficznego albo specjalnej aplikacji konkursowej, dzięki której umiejętności graficzne nie są wcale obowiązkowe. Zwycięzca otrzyma dodatkowo grę Iron Harvest, figurkę kolekcjonerską, płytę z ścieżką dźwiękową oraz koszulkę. Pozostali wyróżnieni mogą liczyć na gadżety związane z grą i marką G-Master, w tym figurki, koszulki, soundtracki z gry czy czapeczki. Nagród jest w sumie ponad 50! Konkurs potrwa do 27.08.2020 r. do 11.10.2020 r.

Kup monitor iiyama G-Master wraz z grą Iron Harvest!

Dodatkowo w związku z ogłoszonym partnerstwem technologicznym wszystkie monitory firmy iiyama G-Master z serii Red Eagle, Silver Crow oraz Gold Phoenix będą sprzedawane u autoryzowanych partnerów w zestawie z grą Iron Harvest. Promocja potrwa od 01.09.2020. do 30.09.2020, bądź do wyczerpania zapasów.

Iron Harvest konkurs! Monitor iiyama, gra, figurki, koszulki, soundtracki!

O iiyama G-Master™

Mająca siedzibę w Japonii, iiyama jest wiodącym producentem monitorów na skalę międzynarodową. Firma oferuje szeroką gamę monitorów biurkowych, dla graczy, ekranów dotykowych oraz wyświetlaczy wielkoformatowych.

Linia iiyama G-Master #monitors4gamers jest podzielona na cztery klany. Aby dołączyć do zawodowców, wybierz jeden z modeli Red Eagle™, oferujących częstotliwość odświeżania ekranu 144Hz. Aby wejść do gry, zdecyduj się na model Black Hawk™, cechujący się częstotliwością odświeżania ekranu na poziomie 75Hz i czasem reakcji 1ms. Monitor z klanu Silver Crow™ o rozdzielczości WQHD to odkrycie nowego wymiaru gamingu. A 28-calowy Gold Phoenix™ o rozdzielczości 4K pozwoli Ci się zanurzyć w rozgrywce jak nigdy dotąd. Wszystkie monitory z serii G-Master #monitors4gamers wspierają technologię FreeSync™ zapewniając płynny i ostry obraz, tak aby gracze mogli w pełni wykorzystać drzemiący w nich samych potencjał.

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments