Listopad to już tradycyjnie miesiąc atrakcyjnych okazji, również w ofercie iiyama. Producent startuje z promocją na Black Friday, w ramach której przy zakupie wybranych monitorów można zaoszczędzić nawet do 200 zł.

Szukacie nowego monitora do gier lub pracy biurowej? Kupując wybrane modele iiyama, możecie zaoszczędzić nawet do 200 zł. Z okazji nadchodzącego Black Friday marka przeceniła swoje gamingowe modele G-Master i biurowe ProLite. Akcja startuje 13 listopada i potrwa do 28 listopada bieżącego roku. Co trzeba zrobić, aby skorzystać z promocji? Wystarczy, że w podanym okresie kupicie monitor u jednego z autoryzowanych partnerów marki iiyama. 

Przecenione są zarówno budżetowe modele, jak ProLite XU2493HS-B5, który w promocji z okazji Black Friday kupić można już za 399 zł, jak również monitory skierowane do najbardziej wymagających graczy, jak G-Master GB2790QSU-B5 Gold Phoenix. Jest to idealna okazja, by zainwestować w nowy sprzęt, który wyniesie nas na wyższy poziom gamingowych zmagań! 

Jest to idealna okazja, by zainwestować w nowy sprzęt, który wyniesie nas na wyższy poziom gamingowych zmagań!

Z promocji można skorzystać u autoryzowanych partnerów iiyama: X-kom, Komputronikmorele.netiiyama-sklep.pl, Euro RTV AGD, Media Expertproline.pl, Alsen, pełną listę sklepów znajdziecie na https://iiyama.com/pl_pl/kup-monitor/

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments