Geniusz zła z „Sherlocka”, tajemniczy Jaqen H’ghar z „Gry o Tron”,  a może megagwiazdy „Pamiętników wampirów” – kto w tym roku najbardziej zaskoczy uczestników imprezy? Przekonamy się już pod koniec maja na Warsaw Comic Con!

Miłośnicy fantastyki już nie mogą doczekać się spotkania z Ianem Somerhalderem, znanym z roli wampira Damona Salvatore w serialu „Pamiętniki wampirów”. Kto jeszcze znalazł się wśród zaproszonych gości? Kulisy pracy na planie zdradzą m.in.: Paul Wesley, Marie Avgeropoulos, Holland Roden, Cara Buono i Stefan Kapičić. Na pewno dużo pytań będzie adresowanych pod adresem Toma Wlaschihy, czyli Jaqena H’ghara z „Gry o Tron”.

Czy aktor ujawni choć rąbek tajemnicy dotyczący finału serialu? Z gwiazdami będzie okazja się spotkać już w dniach 31 maja – 2 czerwca w Ptak Warsaw Expo.

Lista wszystkich gwiazd, które zagoszczą na Warsaw Comic Con, znajdziecie Państwo tu: https://warsawcomiccon.pl/pl/atrakcje/strefa-gwiazd/

Nie zabraknie cosplayów – miłośnicy filmów, seriali, anime, komiksów, książek i gier komputerowych po raz kolejny pokażą, że kreatywność i wyobraźnia nie zna granic. Na uczestników czekają również dziesiątki tytułów światowej klasy.

Niezwykle zapowiada się Strefa Komiksu. Jej gośćmi będą postaci prawdziwie kultowe, jak Grzegorz Rosiński, znany jako twórca rysunków do legendarnego „Thorgala”. W Ptak Warsaw Expo pojawią się także Lee Bradley, Hubert Czajkowski, Wojciech Cichoń, Nikodem Cabała, Lee Townsend, Krzysztof Wyrzykowski, Stephen B. Scott oraz Sławomir Zajączkowski.

 „Jest niesamowicie!”. Gwiazdy Hollywood chwalą poprzednie edycje Warsaw Comic Con.

Radość, zabawa, przyjaciele i wyjątkowa atmosfera – tak krótko można podsumować ostatnią, jesienną odsłonę Warsaw Comic Conu.

– Jest niesamowicie! Spotkałem prawdziwych pasjonatów mojego serialu, to jedno z najlepszych wydarzeń w moim życiu. Niezapomniane doświadczenie – przyznał w jednym z wywiadów Trevor Stines z „Riverdale”, który był zachwycony jesienną edycją Warsaw Comic Conu.

Aktor nie po raz pierwszy zagościł na największym festiwalu popkultury w Ptak Warsaw Expo – dwa lata temu udowodnił na scenie, że potrafi rapować. Z kolei Kevin McNally zaprezentował swoje wokalne umiejętności. Na tym jednak nie koniec niespodzianek.

– Czułem się jak w dyskotece: głośna muzyka, mrugające światła czy luksusowe fotele wyjęte prosto z gier wideo – dodaje Jack Glesson, aktor znany z „Gry o tron”. – To wyjątkowy event. Brałem udział w kilku w Europie i Ameryce, ale tutaj było zupełnie inaczej. Do tego znakomite miejsce.

– Podobał mi się dobór gości i sama organizacja – podkreśla Andrew Scott z „Sherlocka”. Wtóruje mu Holland Roden z „Teen Wolf”, której fani nawet żartowali, że mogłaby zmienić imię z Holland na Poland. – W sumie, dlaczego nie! Możemy spróbować.

– Fajnie, że mogłam tu przyjechać. To był bardzo dobrze zorganizowany event – mówi Pamela Anderson. – Muszę podkreślić, że polskich fanów charakteryzują wysokie maniery. Są grzeczni i dobrze wychowani, co nie wszędzie jest oczywiste.

Gwiazdy seriali, strefa komiksu, festiwal Youtuberów, cosplaye, spotkania z pisarzami fantasy – jakie jeszcze atrakcje na nas czekają? Nadchodząca edycja Warsaw Comic Con startuje już w dniach 31 maja – 2 czerwca w Ptak Warsaw Expo. Bilety już trafiły do sprzedaży, a jeszcze do 15 maja jest okazja, by zdobyć je w okazyjnych cenach. Szczegółowy program znajdziecie na stronie www.warsawcomiccon.pl.

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments