Niestety na szczegóły dotyczące premiery God of War Ragnarok oraz edycji kolekcjonerskiej będziemy musieli jeszcze poczekać. Zaplanowane na 30 czerwca wydarzenie odbędzie się w późniejszym terminie.

Pokaz wcześniej zapowiedział The Snitch publikując GIF-a Kratosa z kodem binarnym.

God of War Ragnarok edycja kolekcjonerska potwierdzona?
God of War Ragnarok edycja kolekcjonerska potwierdzona?

Informator jest pewny, że wiadomość na stronie PlayStation miała zawierać wszystkie szczegóły dotyczące Edycji Kolekcjonerskich, datę premiery. Gameplay zostać pokazany w późniejszym terminie. Nie wiemy, co spowodowało, że firma zmieniła zdanie.

Informator podkreśla, że God of War Ragnarok może zadebiutować 11 listopada – przed Need for Speed (4.11) oraz po Avatar: Frontiers of Pandora (18.11), ale ten druga gra może zostać jeszcze opóźniony.

Tom Henderson potwierdził jednak szczegóły dotyczące dwóch edycji God of War Ragnarok:

„Edycje kolekcjonerskie God of War Ragnarok będą zawierały replikę młota Thora Mjolnira w skali 1:1, a dwie edycje zostały nazwane Collectors Edition i Jotnar Edition.

Edycja Jotnar zawiera tylko młot i grę, podczas gdy edycja kolekcjonerska zawiera inne elementy, takie jak naszywki, mapę świata i inne”.

Będziecie zadowoleni z takiego składu edycji? Ja osobiście bardzo liczyłem na figurkę. Musimy czekać na oficjalną zapowiedź.

Subscribe
Powiadom o

10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Bądź pierwszy, tak tu pisało 😉

Poczekajmy jak zaprezentują te dwie edycje. Jak na razie u mnie jest na minus za brak figurki i jestem jeszcze ciekaw czy będzie płyta z grą czy znowu dadzą kod jak to było HFW. Czy sony aż tak zrobi się pazerne na $

Pewnie i tak cena będzie taka, że jedyne co będę mogła to pomarzyć o tych edycjach… :/

“Naszywki, mapę świata i inne”. Mało zachęcająca zapowiedź, edycji kolekcjonerskiej. Pytanie, kogo dziś w edycji kolekcjonerskiej zadowolą naszywki i mapa świata?
Widzę dwie opcje:
Tak słaba kolekcjonerka, że szkoda o niej gadać, lub niepozorna zapowiedź czegoś interesującego. 😎

O ewentualnym steelbooku też ani słowa… 🤔