11 bit studios podczas PC Gaming Show zaprezentował nowy zwiastun dla Frostpunka 2 – tworzonej wewnętrznie, wyczekiwanej kontynuacji gry society survival.

Frostpunk 2 gra zadebituje w 2024 roku

Od bezlitosnej burzy z finału oryginalnego Frostpunka, stanowiącej konkluzję pierwszego rozdziału nowej historii przerwania ludzkości, minęło trzydzieści lat. Miasto, oplecione wokół Generatora i jego życiodajnego ciepła, rosło i rozwijało się wraz z upływem czasu, a lata śnieżyc zmieniły obraz świata, dając mu do zapisania czystą, postapokaliptyczną kartę własnych dziejów. I ludzkość po raz kolejny – mimo pętli, która znów zaciska się na gardle społeczeństwa, walczącego o niezbędne do życia środki i targanego wewnętrznymi niepokojami, związanymi z ostatnimi wydarzeniami – stanie przed szansą na wkroczenie w erę prawdopodobnie płodnej ekspansji.

Przede wszystkim jednak zmienili się ludzie. I gdy tylko poczują, że udało się ujarzmić mróz, a jednoczący ich instynkt przetrwania osłabnie, do gry wkroczy ich ludzka natura, napędzana ambicjami, które mogą pchnąć miasto ku upadkowi.

 

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments