Przed Wami prezentacja fotela Genesis Nitro 950. Na wstępnie chciałbym serdecznie podziękować firmie GENESIS. Fotel możecie kupić tutaj.

Fotel dla gracza Genesis Nitro 950 - Fotel gamingowy

Prezentacja fotela Nitro 950 jest dostępna na moim kanale – LINK.

Fotel Nitro 950 to najwyższej klasy produkt, łączący wytrzymałość z wygodą i funkcjonalnością. Fotel został zaprojektowany tak, aby spełnić wysokie oczekiwania i wydatnie podnieść jakość rozgrywki i czasu spędzonego przy biurku. Regulacja wysokości siedziska, kątów nachylenia podłokietników, odchylenia oparcia oraz bardzo przydatny mechanizm typu „frog”, pozwalają na dopasowanie fotela do swoich potrzeb. Natomiast trwała, przemyślana konstrukcja, ergonomia i efektowne wykończenie, dają oczekiwany komfort i wygodę.

Fotel dla gracza Genesis Nitro 950 - Fotel gamingowy

Wysokiej klasy fotel musi mieć spory zakres regulacji. Nie inaczej jest w Nitro 950, który korzysta z mechanizmu typu „frog”, umożliwiającego dokładniejsze dopasowanie kąta nachylenia siedziska do swoich potrzeb. Gracz otrzymuje też możliwość regulacji wysokości siedziska oraz kąta odchylenia oparcia. Zmienić można także ułożenie podłokietników, wybierając jeden z czterech kierunków.

Fotel dla gracza Genesis Nitro 950 - Fotel gamingowy

Gdy emocje sięgną zenitu, użytkownik może skorzystać z funkcji bujania i uspokoić zszargane nerwy, a nawet uciąć krótką drzemkę przed dalszą rozgrywką – tę ostatnią opcję umożliwia zmiana kąta odchylenia oparcia aż do 165°. Choć tryb bujania zwiększa komfort użytkowania, czasami gracz potrzebuje stabilności. W takiej sytuacji wystarczy zablokować fotel w dowolnej pozycji, taką możliwość daje wspomniany wyżej mechanizm „frogowy”.

Fotel dla gracza Genesis Nitro 950 - Fotel gamingowy

Tak zaawansowany fotel, jak Nitro 950, musi być pewnym zakupem, który wytrzyma naprawdę wiele. Stąd mocna, metalowa konstrukcja produktu. To jednak nie koniec, bowiem jego wnętrze zostało wypełnione zimną pianką, cechującą się zwiększoną odpornością i żywotnością. Wspomniana pianka została pokryta skórą ekologiczną, która jest nie tylko efektowna, ale również trwale zabezpiecza wnętrze fotela przed uszkodzeniami i zużyciem. Samo siedzisko oparto o podnośnik gazowy klasy 4 o nośności do 150 kg – jest to najlepszy dowód na to, że Nitro 950 nie boi się nawet sporego obciążenia.

20211119 114403 scaled

Ergonomiczny kształt Nitro 950 to nie jedyna gwarancja wygody dla gracza. Fotel wyposażono w dwie poduszki: zagłówkową i lędźwiową. Obie wypełniono pianką memory foam, która zapamiętuje kształt ciała użytkownika. Z Nitro 950 aż żal wstawać; na szczęście kółka fotela zostały pokryte tworzywem sztucznym, zwiększającym jego mobilność. Przemieszczając się na Nitro 950 po pokoju gracz ma pewność, że nie zarysuje w ten sposób powierzchni podłogi.

Rodzaj wypełnienia Pianka formowana na zimno
Materiał obicia Eko skóra, Tkanina
Materiał podstawy Nylon
Materiał kółek Nylon
Wysokość podłokietników 31 – 38 cm
Rekomendowany wzrost 160 – 195 cm
Mechanizm fotela Frog
Rozmiar kół 75 mm
Kąt odchylenia oparcia 90 – 165 °
Podnośnik gazowy Klasa 4
Podłokietnik 4D, Regulowany
Szerokość oparcia 52 cm
Waga 24.5 kg
Akcesoria w zestawie Kółka z hamulcem, Poduszka lędźwiowa (memory foam) , Poduszka zagłówkowa (memory foam)
Dopuszczalna waga 150 kg
Wysokość oparcia 86.5 cm
Głębokość siedziska 51 cm
Szerokość siedziska 41 cm
Wysokość fotela 129 – 134 cm
Regulowana wysokość siedzenia 50 – 55 cm
Funkcje Funkcja bujania z blokadą, Obrotowe siedzenie, Odchylane siedzenie, Regulowana wysokość, Regulowane podłokietniki
Kolor Czarny
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments