Dying Light: Bad Blood – sieciowa gra brutal royale stworzona przez Techland – będzie dostępna od września na PC w wersji Early Access na platformie Steam. Produkcja, stawiająca na dynamiczną, wieloosobową  akcję, to kreatywny miks rozgrywki PvP (gracz kontra gracz) i PvE (gracz kontra przeciwnik), który jednocześnie zachowuje unikalne cechy oryginalnego Dying Light.

Zawsze chcielibyśmy dodać do Dying Light więcej sieciowej rozgrywki PvP. Słuchaliśmy próśb graczy w mediach społecznościowych, na forach i rozgrywka wieloosobowa była gorącym tematem. Widzieliśmy też, jak gracze reagowali na tryb Be The Zombie i to zainspirowało nas do rozwinięcie trybu multiplayer. Chcieliśmy to jednak zrobić w stylu Dying Light, w którym świat pełen jest zarażonych, stanowiących takie samo zagrożenie jak inni gracze. Tak narodził się Dying Light: Bad Blood, bazujący na trzech filarach: wolności wynikającej z szybkiego parkouru, ciągłym zagrożeniu, jakie reprezentują stale obecni na mapie zarażeni, i brutalnej walce wręcz.To wszystko składa się na nowe doświadczenie, które ochrzciliśmy mianem brutal royale. I zachęcamy społeczność, by pomogła nam z udoskonalaniu gry przed premierą

– MÓWI MACIEJ ŁĄCZNY, EXECUTIVE PRODUCER.

Dying Light: Bad Blood został stworzony, by rozwijać się przy ciągłym i aktywnym udziale społeczności. Dlatego zapraszamy graczy do pomocy w procesie tworzenia poprzez udział w programie Early Access na Steam od września. Szczegóły premiery wersji konsolowych zostaną podane w późniejszym terminie.00071L1615OXNINP C122 F4
W fazie wczesnego dostępu, Dying Light: Bad Blood będzie grywalny po zakupieniu Pakietu Fundatora, który nie tylko zagwarantuje przedpremierowych dostęp do gry, ale zapewni pierwszym graczom ekskluzywną zawartość. W cenie 19,99 dolarów (cena w PLN zostanie podana w późniejszym terminie) Pakiet Fundatora oferuje wirtualną walutę do wykorzystania w grze, przedmioty, których wartość kilkakrotnie przekracza jego cenę, oraz Przepustkę Fundatora, dzięki której gracze otrzymają 3 legendarne skórki w ciągu 3 miesięcy od premiery wersji Early Access.

Dying Light: Bad Blood

W czasie fazy wczesnego dostępu zespół będzie pracował nad balansem podstawowych aspektów rozgrywki, kierując się sugestiami społeczności, oraz darmową zawartością i aktualizacjami w postaci nowych map i przedmiotów. Dying Light: Bad Blood docelowo będzie produkcją free-to-play na PC i konsolach i przekształci się w takową po zakończeniu etapu Early Access.

Dołącz do Bad Blood by podjąć desperacką walkę o przetrwanie w mieście opanowanym przez zarażonych. Dwunastu graczy wchodzi do rozgrywki, przeżyć może tylko jeden. Poszukuj broni, niszcz gniazda zombie, by podnosić swój poziom i mieszaj zaawansowany parkour z umiejętnością brutalnej walki, by być szybszym, sprytniejszym i lepszym od przeciwników.

Dying Light: Bad BloodDaj się porwać ociekającej krwią akcji w ujęciu FPP, zachowującej wszystkie unikalne cechy Dying Light i wzbogaconej o taktyczną głębie, nowe ruchy i tonę nowych broni. Ciesz się miksem rozgrywki PvE i PvP, eliminuj zombie i zbieraj próbki krwi, podnosząc umiejętności. Zapoluj na innych graczy, okradnij ich z ekwipunku i bądź jedynym, któremu uda się uciec z skażonej strefy. Nieważne czy uciekasz by ratować swoje życie, gonisz przeciwnika czy pędzisz do ewakuacyjnego helikoptera – twój poziom opanowania parkouru daje ci przewagę.
Dying Light: Bad BloodGlobalne playtesty
Pierwotnie gracze zostali zaproszeni do rejestracji do playtestów Dying Light: Bad Blood. Dziś zespół deweloperski jest gotowy podzielić się ich szczegółami.

Faza pierwsza
Daje dostęp do gry limitowanej liczbie zapisanych graczy w okresie od 25 sierpnia od godziny 18:00 do 27 sierpnia do godziny 06:00.  Faza ta pozwoli deweloperom na testy infrastruktury, matchmakingu i innych istotnych aspektów gry.

Faza druga
Daje dostęp do gry wszystkim zapisanych na playtesty graczom. Startuje 1 września od godziny 18:00 i potrwa do 3 września do godziny 06:00.Ta faza ugruntuje dane zebrane podczas pierwszej fazy i zapewni kolejny feedback na temat problemów w grze przed startem programu Steam Early Access.

Klucze Steam z dostępem do globalnych playtestów będą dystrybuowane od 22 sierpnia. Gracze otrzymają wiadomość email z instrukcjami o zalogowaniu się do ich Techland Account i połączeniu go z kontem Steam w celu otrzymania klucza dostępu.

Biorący udział w playtestach będą mogli przenieść progres do wersji Early Access.

Rejestracja do playtestów jest nadal otwarta
Gracze, którzy nadal chcą zapisać się na testy gry mogą to zrobić na stronie Dying Light: Bad Bood, rejestracja pozostanie otwarta do 22 sierpnia do godziny 22:00 – www.dlbb.com

Subscribe
Powiadom o

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Mega! 🙂