Przedstawiam Wam rozpakowanie edycji kolekcjonerskiej Death Stranding. Premiera wydania odbyła się 08 listopada 2019 r. Gra jest wydaniem ekskluzywnym na platformę Playstation 4. Edycja w przedsprzedaży została wyceniona na 200$ – 768.56 zł. Unboxing powstał dzięki udostępnieniu edycji przed Widza.

Tutaj możecie kupić oraz porównać cenę gry w różnych sklepach – CENEO.

Death Stranding Edycja Kolekcjonerska

Kupując powyższe wydanie otrzymujemy:

  • steelbook;
  • cyfrowe dodatki;
  • walizkę;
  • brelok;
  • figurkę prezentującą kapsułę z dzieckiem;
  • kolekcjonerskie pudełko.

Z pewnością zainteresuje Was materiał, gdzie prezentuję dokładnie całą zawartości edycji kolekcjonerskiej Death Stranding.

Steelbook

Pudełko posiada bez wątpienia bardzo ładną grafikę oddającą styl gry. Bardzo dobrze, że na grzbiecie znajduje się tytuł gry. Pudełko jest pokryte matową farbą. W związku z tym częściej będą widoczne ślady palców oraz porysowania. Pudełko jest godne uwagi.

Walizka

Przed wszystkim jest ona wykonana w pełni z plastiku. Ze względu na brak dodatkowego malowania oraz podkreślenia różnych elementów (śruby itp.) jest ona “bezpłciowa”.

Brelok, Taśma

Wydaje mi się, że może być.

Figurka

Kapsuła jest niewątpliwe kontrowersyjna dlatego, że zawiera w środku płód. Na jej temat zdania oczywiście są podzielone. Wykonana jest w pełni z plastiku co bez wątpienia obniża jej wartość oraz poziom ekscytacji. Tak jak w przypadku walizki zabrakło tutaj podkreślenia wielu elementów. Dostępna funkcja podświetlenia nie jest na zadowalającym poziomie.

Wydaje mi się, że edycja powinna kosztować w dniu premiery maksymalnie 500 zł. Z pewnością wydanie znajdzie zwolenników oraz przeciwników. Bez wątpienia brak artbooka jest jednym z minusów tego wydania. W związku z powyższym, nie żałuję braku zakupu edycji.

Wam jak się podoba? Napiszecie w komentarzu swoją opinię wraz z punktami.

PRZEGLĄD RECENZJI
Kapsuła
6
Steelbook
8
Walizka
5
Pudełko
5
Brelok
4
Taśma
6
death-stranding-edycja-kolekcjonerska-unboxingLubisz dużo plastiku? W takim razie ta edycja jest dla Ciebie. Zapewne będzie dalej dostępna w sprzedaży. Warto poczekać na spadek cen.
Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments