Firma Ubisoft zapowiedziała darmowy weekend Tom Clancy’s The Division 2 i zdradziła dalsze plany rozwoju gry. Ponadto dowiedzieliśmy się, że filmowa adaptacja marki powstaje we współpracy z serwisem Netflix.

Okres darmowego dostępu potrwa od 13 do 17 czerwca. Jeśli po darmowym weekendzie zdecydujecie się na zakup tytułu, wszystkie poczynione postępy zostaną przeniesione do pełnej wersji. Więcej o evencie przeczytacie w tym miejscu.

  • PC, Uplay: dostęp do darmowego weekendu możecie uzyskać w tym miejscu.
  • Xbox One: Aby pobrać grę za darmo, udajcie się na tę stronę (wymagany abonament Xbox Live Gold).
  • PS4: Pobierzcie wersję próbną z Playstation Store. Abonament Playstation Plus nie jest wymagany do udziału w darmowym weekendzie.

Firma udostępniła dwa filmiki, które pokazują trzy darmowe epizody z nową zawartością  do The Division 2 (lokacje, tryby rozgrywki i przedmioty).

  • Epizod 1: D.C. Outskirts (lipiec 2019 r.) – po raz pierwszy zabierze nas poza miasto Waszyngton. Gracze udadzą się do pobliskich lasów, gdzie zapolują na prezydenta Ellisa i przywódcę Wygnańców. Patch wzbogaci grę również o misje toczące się w miejskim zoo oraz tryb Ekspedycji, gdzie sprawdzimy nasze umiejętności w kooperacyjnych wyzwaniach.
  • Epizod 2 Pentagon: The Last Castle (jesień 2019 r.) – zaoferuje trzy nowe misje fabularne rozgrywające się w Pentagonie. Ponadto epizod wprowadzi do gry drugi raid. Tym razem ośmioosobowa grupa graczy uda się do odlewni kontrolowanej przez siły Wiernych Synów.
  • Epizod 3 Brooklyn: Homecoming (początek 2020 r.) – pozwoli graczom powrócić do Nowego Jorku, gdzie spróbujemy powstrzymać wrogów zanim ci wypuszczą wirusa.

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments