Blizzard właśnie ogłosił kolejny darmowy weekend z grą Overwatch.

Już niedługo, bo dokładnie za tydzień wystartuje kolejny darmowy weekend. Będzie on trwał 22-25 września i w tym czasie, każdy z Was będzie mógł pograć w Overwatch całkiem za darmo. Od godziny 20:00 czasu polskiego, w całej Europie do gry będą mogli wejść wszyscy Ci, którzy jeszcze nie posiadają tego tytułu.

Uwaga, rekruci! Jeśli jeszcze nie mieliście okazji wykazać się bohaterstwem i ratować świata w szeregach Overwatch, to możecie zrobić to teraz!

Od 22 do 25 września wezwiemy wszystkich kandydatów na agentów, aby zebrali ekipę i rzucili się w wir walki podczas darmowego weekendu z Overwatch na PC, PlayStation 4 i Xbox One!

Podczas tego darmowego weekendu udostępnimy bezpłatnie wszystkich 25 bohaterów i 16 map w przeróżnych trybach, między innymi w Szybkiej grze, Grze dowolnej i Salonie gier. Gracze będą też mogli zdobywać nowe poziomy i skrzynki z łupami oraz odblokowywać różne opcje modyfikacji bohaterów.

Blizzard daje również gwarancję, iż wszelkie przedmioty jakie uda się zdobyć podczas darmowego weekendu, zostaną na stałe przypisane do naszego konta. Później, gdy kupimy grę przedmioty będą dostępne po zalogowaniu się na konto.

Jeśli Wam się gra spodoba można ją zakupić tutaj:

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments