Ubisoft poinformował, że od 11 grudnia o godzinie 14:00 polskiego czasu – rozpocznie się darmowy tydzień z Anno 1800. Będziemy mogli testować grę do godziny 18:00 do środy 18 grudnia.

Zachęcam Was do obejrzenia unboxingu edycji kolekcjonerskiej Anno 1800 Pioneers Edition.

Anno 1800

Twórcy mają nadzieję, że akcja zachęci graczy do wypróbowania licznych usprawnień i nowości, które pojawiły się grze od premiery – w tym trybu kooperacyjnego, który zadebiutuje w dzisiejszym patchu 6.0. By zagrać, trzeba będzie posiadać konto na platformie Uplay. W czasie trwania promocji wszystkie trzy edycje będą  przecenione o 55% w Uplay i Epic Games Store.

Anno 1800

Nie otrzymamy dostępu do pełnej wersji gry. Darmowy okres próbny obejmuje pierwsze trzy „residential tiers”. Mowa o poziomach zaawansowania budynków, które możemy wznosić w mieście w trybie sandboksowym, a także wszystkie darmowe aktualizacje – wliczając w to cykl dnia i nocy oraz moduł multiplayer. Nie otrzymamy jednak dostępu do zawartości z przepustki sezonowej.

Z przyczyn technicznych nie będzie też możliwe przeniesienie zapisanego stanu gry do pełnej wersji, jeśli zdecydujemy się na jej zakupienie.

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments