Wszyscy chętni mogą pobrać strategię Crusader Kings 2 za darmo ze Steama, zachowując grę na zawsze w bibliotece. Należy skorzystać z oferty do godziny 19:00 w dniu 7 kwietnia.

Produkcję otrzymamy wchodząc na stronę produktu na platformie i klikając „zainstaluj”. Gra zostanie przypisana do konta i nie ma konieczności pobierania jej od razu, choć tytuł zajmuje na dysku niewiele – około 1 GB.

Twórcy za darmo udostępniają jedynie podstawową wersję gry, ale do Crusader Kings 2 wydano również kilkanaście rozszerzeń. Każde z DLC dodaje do gry nowe mechanizmy, wydarzenia i cywilizacje, dlatego weterani strategii zalecają zapoznać się najpierw z bazową produkcją.

Nabywcy gry otrzymują ponadto dostęp do wielu modyfikacji – w tym dostępnych na oficjalnym forum produkcji. Po połączeniu konta Paradox ze Steamem uzyskamy łatwy dostęp do modów stworzonych przez społeczność.

Jak zwykle w przypadku podobnych ofert, przygotowano promocję na pakiety dodatków. Grę wraz z czternastoma DLC kupimy za nieco ponad 304 zł, natomiast za tak zwany „Starter Pack”, zawierający 5 rozszerzeń, zapłacimy niecałe 102 zł.

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments