Podczas EA Play zaprezentowano nową grę od studia Hazelight. Gra nosi tytuł A Way Out i jest tworzona wyłącznie z myślą o kooperacji.

A Way Out

Fabuła skupia się na dwóch skazańcach – Leo i Vincencie – którzy nie znają się, lecz uczą się ze sobą współpracować, gdy uciekają z więzienia i znajdują się już poza jego murami. Obaj bohaterowie będą próbowali zawsze wyprzedzać o krok policję. W grze czekają na nas pościgi samochodowe, skradanie się, walki wręcz, strzelaniny i nie tylko.

A WAY OUT

Aby ukończyć kampanię, trzeba będzie połączyć siły (przez sieć lub przed jednym ekranem). W trybie współpracy, przykładowo, jeden z graczy będzie prowadził pojazd, inny w tym czasie będzie strzelał do nadjeżdżających aut. Gdy jeden z graczy ogląda scenkę filmową, drugi może sterować swoją postacią. W danej sytuacji każdy z bohaterów będzie mógł podjąć jakieś działania.

A Way Out ukaże się na początku 2018 roku. Gra zmierza na PC, PS4 i Xboksa One.

Wreszcie powstaje gra dzięki której będzie można spotkać się ze znajomym, usiąść razem na kanapie i grać w jedną grę na podzielonym ekranie jak za starych dobrych czasów.

A WAY OUT

Bardzo ale to bardzo zapowiedź tej gry mi się spodobała. Brakuje takich tytułów na rynku.Musimy poczekać na więcej informacji oraz materiałów na temat tej gry. Już dopisałem ją do listy zakupów.

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments