niedziela, 29 listopada, 2020

artmagames.com jest Sklepem Internetowym firmy ARTMA Patrycja Pikińska z główną siedzibą (biurem) ulokowaną pod adresem: Zduny, ul. Kaliska 6, 62-860 Opatówek

  • Sklep powstał w 2015 roku i ma już na swoim koncie współpracę handlową m.in. z ogólnopolską siecią sklepów EMPIK sp. z.o.o. oraz z kilkoma firmami korzystającymi z naszych usług serwisowych / naprawczych tj. Games World Online Sp. z o.o.
  • Dziś artmagames.com to dbałość o klienta, szeroka oferta, szczegółowe opisy, szybka dostawa i profesjonalny serwis. Wszystko to ma zapewnić obsługę naszych klientów na najwyższym poziomie.
  • Dzięki naszym staraniom wciąż poszerzamy asortyment sklepu, nie tylko o kolejne gry, ale także o akcesoria niezbędne do wykonania drobnych napraw sprzętu i przede wszystkim o pudełka do gier. Obecnie jako jedyni w Polsce mamy w stałej ofercie pudełka do gier na konsolę XBOX ONE i pudełka zastępcze do gier PS4
  • Nasz sklep wspierają eksperci, dla których konsole i gry komputerowe to nie tylko zabawa, ale przede wszystkim życiowa pasja. Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu doradzimy Ci, jaki sprzęt powinieneś wybrać, aby uwzględniał on Twoje potrzeby.
  • W naszym sklepie stawiamy głównie na wysoki poziom obsługi klienta i bezpieczeństwo zakupów. Dzięki dobrze zorganizowanej procedurze realizowania wysyłek, znaczną część zamówień wysyłamy w ciągu 24 godzin.
  • Sprzedaż prowadzimy także na popularnej platformie aukcyjnej Allegro, można nas tam znaleźć pod nickiem: artmagames

Media

Wpisy na temat sklepu

Materiały powstałe w wyniku współpracy

Inne rodzaje współpracy