Słuchawki GENESIS Neon 764 to zestaw słuchawkowy, który dla wielu graczy korzystających z kart dźwiękowych umieszczonych na płycie głównej może okazać się prawdziwym zbawieniem, głównie ze względu na zintegrowany z kontrolerem układ obsługujący dźwięk wysokiej rozdzielczości (24 bit/96 kHz). Wyższa jakość dźwięku to więcej detali – a co za tym idzie – większa skuteczność w grach akcji oraz lepsze wrażenia dźwiękowe w trakcie innych zastosowań.

Słuchawki GENESIS Neon 764 pozwolą samodzielnie dopasować brzmienie do własnych potrzeb. Wystarczy jedynie skorzystać z wbudowanych profili, które zostały stworzone z myślą o konkretnych zastosowaniach. Do sprawniejszego lokalizowania przeciwników w grach FPS posłuży preset „Scout” – uwydatniający dźwięk kroków. Fani wybuchów z pewnością docenią ustawienie „Explosion”, z kolei osoby chcące zwyczajnie zrelaksować się przy dźwiękach ulubionej kapeli ucieszy profil „Music” – dostarczający najlepszych wrażeń.

50-milimetrowe przetworniki, dźwięk 7.1, zintegrowany układ audio oraz możliwość dopasowania brzmienia do swoich potrzeb to jeszcze nie wszystko. GENESIS Neon 764 to wygoda dzięki dużym, miękkim nausznikom i sprawdzonym materiałom. Do tego wszystkiego doliczyć należy konfigurowalne podświetlenie RGB muszli, a nawet mikrofon z wieloma przydatnymi funkcjami zaimplementowanymi w dedykowanym oprogramowaniu.

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments